MR Radka Magdalena Czachor-Radka - Inter Trade

MR Radka Magdalena Czachor-Radka

Dane adresowe:

Polna 3b,
39-300 Mielec
podkarpackie

Dane kontaktowe:

regeneracja.turbin@gmail.com
609 141 806

Dane firmy:

MR Radka Magdalena Czachor-Radka
NIP: 8171754164
REGON: 180371975

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Polna 3b, Mielec, Polska

Opis firmy MR Radka Magdalena Czachor-Radka

Dobra i tania regeneracja turbin, to pytanie właściwie nie tylko w tej materii ale również innych zawsze zadają sobie klienci. Odpowiedź brzmi tak, jeżeli regeneracja turbosprężarki w firmie MR Radka to może być dobra i tania. Firma doskonale doinwestowana, duże możliwości przerobowe, przeszkolony personel. Specjalistyczne i dokładne, precyzyjne urządzenia. Cóż więcej? A no zapomnieliśmy dodać - że wiele turbosprężarek posiadamy po regeneracji na magazynie. Wysyłka kurierem, dostępność w 24h. Także jeżeli chcesz turbo z gwarancją z firmy, w której wiesz, że nie tolerują kompromisów. Zadzwoń, zapytaj.

Można osobiście odebrać swoje turbo albo z wysyłką. Nie tylko zwykłe turbosprężarki, także VNT ze zmienną geometrią. W firmie możliwa jest także specjalistyczna i dokładna regeneracja turbin ze sterownikiem. Posiadamy niezbędne urządzenia i możemy regenerować różne rodzaje i modele do Państwa pojazdów. Zapraszamy!

Oferta firmy

Regeneracja turbosprężarek w mieście Mielec, to doskonale cenione usługi w kraju. Jako iż regeneracja, czyli naprawa towarzyszy nam od zawsze jest tutaj dostępnych wiele firm. Wśród tych firm wybierz MR Radka. Dlaczego? JAKOŚĆ? CENA? TAK, obydwa te parametry wieńczy termin. Dlaczego? Gdyż dużo turbosprężarek dostępnych jest od ręki. Tania regeneracja turbin wynika z wydajności produkcji. Dużo maszyn, pracowników, to duża wydajność i niski koszt regeneracji.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii