Tanzanite Art - Inter Trade

Tanzanite Art

Dane adresowe:

Murarska 18,
31-311 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Janusz Gradowski
tanzanite@tanzanite.pl
+48 609-132-799
12 638-03-32

Dane firmy:

Tanzanite Art
NIP: 6770048282
REGON: 350016754

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Tanzanite Art

Któż lepiej zna się na kamieniach szlachetnych jak nie geolodzy? Z tego właśnie powodu kamienie jubilerskie wstawiane do biżuterii ze srebra przez tą firmę są znakomite i bardzo efektowne. Założyło ją przed bez mała trzydziestoma latami małżeństwo geologów z Krakowa. Od tej pory wytwarzają wysokiej jakości, przyciągająca wzrok biżuterię. Sprzedają wisiorki, kolczyki i pierścionki z rubinem, szmaragdem czy tanzanitem. Ten ostatni kamień, choć najsłabiej rozpowszechniony, prezentuje się w srebrze naprawdę wybornie i bardzo elegancko. Tanzanit to zresztą kamień, od którego wywodzi się nazwa firmy. Ma on niebiesko-fioletową barwę. Jak przedstawia się biżuteria z tanzanitem można przekonać się odwiedzając witrynę internetową firmy, gdzie znajduje się galeria wszystkich produktów możliwych do nabycia poprzez zamówienie telefoniczne.

Oferta firmy

Szeroka oferta wyjątkowej biżuterii wykonanej ze srebra z cenionymi na całym świecie kamieniami jubilerskimi, wśród których są:
- tanzanit,
- szmaragd,
- szafir,
- rubin,
- akwamaryn.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz miejsca, w którym możesz kupić wyjątkowe ozdoby dla swojej dziewczyny? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem, który posiada świetną ofertę obejmującą takie produkty jak biżuteria srebrna.
Uwielbiasz biżuterię ze srebra? Masz słabość do ładnych zestawów? Jeżeli chcesz kupować je w niższych cenach, sprawdź sklep online Srebropol.