Metal-Art - Inter Trade

Metal-Art

Dane adresowe:

Bonifraterska 15,
00-203 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

info@metal-art.com.pl

Dane firmy:

Metal-Art
NIP: 9511008409
REGON: 012394751

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Metal-Art

Warszawska pracownia Metal-Art zajmuje się pieczątkami już od 1980 roku. Odwiedzając jej stronę www można uzyskać dostęp do informacji o oferowanych usługach (typach pieczątek, wizytówek), lokalizacji a także ciekawych wydarzeniach odbywających się w Warszawie. W Metal-Art również wykonywana jest autorska biżuteria z miedzi oraz mosiądzu.

Pieczątka jest powszechnie używanym przedmiotem, która wydatnie skraca czynności potrzebne do oznaczenia druków czy innych dokumentów urzędowych, firmowych itp. Jeśli to jest pieczątka firmowa, to z reguły zawarte na niej informacje są następujące: nazwa firmy, numery NIP (ewentualnie REGON), adres, numery telefonów. Zdarzają się także pieczątki firmowe z zamieszczonym adresem e-mail. Często spotykanymi są również pieczątki służbowe lub osobiste. Przeważnie są one mniejsze od firmowych i zawierają głównie imię, nazwisko, stanowisko służbowe właściciela. Rzadziej umieszcza się na nich numer telefonu.

W ofercie Metal-Art jest wiele typów pieczątek, które zależnie od miejsca w którym są stosowane mogą posiadać różne kształty, rozmiary. Dla użytkownika, który pracuje w terenie i często się przemieszcza ważne jest by pieczątka była niewielkich rozmiarów, była zawsze dostępna pod ręką, dlatego w takich wypadkach dobrym wyborem będą pieczątki kieszonkowe (zwane także mobilnymi). Ten typ pieczątki bardzo często jest zaopatrzony w uchwyt mocujący do kieszeni, ma niewielkie rozmiary a co za tym idzie można ją wszędzie zabierać ze sobą. Innym popularnym rodzajem pieczątek są automaty samotuszujące - cieszą się uznaniem ponieważ są wygodne w użyciu i długotrwałe. Do wykonania odbicia nie potrzeba mieć przy sobie dodatkowych akcesoriów (np. poduszki nasączonej tuszem stemplarskim).

Podsumowując - jeśli poszukujesz firmy, która wykonuje wizytówki lub pieczątki w Warszawie to Metal-Art będzie tym czego potrzebujesz.

Oferta firmy

1. Pieczątki kieszonkowe
2. Samotuszujące pieczątki automatyczne
3. Pieczątki szkieletowe
4. Datowniki
5. Faksymile
6. Numeratory
7. Druk cyfrowy - wizytówki


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasza firma jest Agencją Kreatywną,kładziemy największy nacisk na projekt i sposób jego przedstawienia.