BumperBall.pl - Go-Karting Race - Inter Trade

BumperBall.pl - Go-Karting Race

Dane adresowe:

ul. gen. Jakuba Jasińskiego 32/37,
30-815 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

hello@bumperball.pl
577 387 641

Dane firmy:

BumperBall.pl - Go-Karting Race
NIP: 6572500072
REGON: 364767248

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy BumperBall.pl - Go-Karting Race

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się co czuje kierowca rajdowy podczas wyścigu - teraz masz szansę przekonać się na własnej skórze. Wielu profesjonalnych kierowców ścigających się w Formule 1 czy rajdach WRC zdobywało doświadczenie właśnie za sterami gokartu. Kto wie, może Ty także stoisz przed szansą zastania profesjonalistą? Daj się wciągnąć w pełen emocji i adrenaliny świat motoryzacji. Poczuj ducha walki i rywalizuj ze znajomymi w kontrolowanych oraz bezpiecznych warunkach. Przekonaj się kto będzie szybszy i stań na podium.

Zdobywaj wiedzę i umiejętności na specjalnie przygotowanym profesjonalnym torze kartingowym pod czujnym okiem instruktorów. Szlifuj swoje umiejętności prowadzenia pojazdów, które mogą Ci się przydać podczas podróży samochodem. Wyścigi to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, wieczór kawalerski, imprezę urodzinową czy integracyjną. Największą dawkę emocji zapewni Ci tylko go-karting w Krakowie. Niezapomniane wrażenia i spora porcja adrenaliny. Idealny pomysł na rozrywkę! Skończ z nudą!

Oferta firmy

Atrakcje dla grup zorganizowanych dla zagranicznych turystów w Krakowie:
- go-karting
- quad biking
- firing range
- bubble football
- paintball
- energyland
I wiele wiele innych! Sprawdź na bumperball.pl!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteś fanem rozwiązywania zagadek? Lubisz rozrywkę, która wymaga uruchomienia szarych komórek i współpracy w grupie? Zobacz na escapethegame.
IECenter Podróże Nauka Sp.