Agencja Infernal - Inter Trade

Agencja Infernal

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Darek Sokołowski
biuro@agencjainfernal.pl
721 230 265

Dane firmy:

Agencja Infernal
NIP: 1251379150
REGON: 143276748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Agencja Infernal

Agencja Infernal istnieje od 2011 roku i z ogromnymi sukcesami wynajmuje statystów, modelki i hostessy. Współpraca z agencją modelek, hostess i statystów Infernal przynosi wiele korzyści, ponieważ oferuje szeroki wachlarz usług na wynajem profesjonalnych osób mających odpowiednie doświadczenie w branży. Każdy nasz statysta, modelka albo hostessa w bazie agencji jest zapewniany między innymi na prestiżowe pokazy mody, sesje zdjęciowe, konferencje, targi, bankiety, eventy, produkcje reklamowe i imprezy integracyjne. Zaufało nam wielu Klientów i my dzięki temu zdobyliśmy spore doświadczenie. Jesteśmy jedną z większych agencji modelingowych w Polsce.

Oferta firmy

Oferta naszej agencji skierowana jest przede wszystkim do firm zajmujących się produkcją filmów, agencji reklamowych, podmiotów realizujących eventy i inne wydarzenia. Infernal oferuje najlepsze hostessy, modelki i statystów, którzy są w stanie wspomóc Państwa realizacje. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją. Przedstawimy odpowiednio dopasowaną ofertę, która przekona Państwa, że warto z nami współpracować. Co najważniejsze nasza agencja modelek, hostess i statystów ma bardzo duży staż.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Niczym nowym nie jest fakt, że w internecie kupisz już wszystko, ale czy kupowałeś tam kiedyś słodycze? Jeżeli nie, zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą sklepu Sweet-corner.